لیزرهای حکاکی و برش فلزات (فایبر، یاگ و وانادایت)

معرفی انواع روشهای برش فلزات و جایگاه برش لیزر

برای برش فلزات از روش های گوناگونی مانند برش لیزری، برش واترجت، هوابرش، برش پلاسما، برش با تیغه های برش و … می توان استفاده کرد. برش لیزری در مواردی کاربرد دارد که کاربر بخواهد فلزات با ضخامت کم (معمولاً کمتر از 8 میلی متر) را برش بزند و نیز زمانی که تلورانس مورد نظر پایین است یا به عبارتی دقت برش بالا باشد. البته دستگاه های لیزری وجود دارند که قادر به برش فولاد تا چند سانت نیز هستند، اما به دلیل هزینه خرید زیاد و مصرف برق بالا، استفاده از آنها مرسوم نیست.

Read More ...
کاربردهای لیزر در حکاکی و برش فلزات

برش لیزر در ساخت مصنوعات فلزی مثل طلاسازی، حکاکی آرم بر روی محصولات و تجهیزات تزیینی کاربردهای بسیار فراوانی دارد. در این مقاله این کاربردها را دسته بندی شده و به همراه عکس به توضیح آنها پرداخته می شود.

Read More ...
برش لیزری چیست، چه مزیتهای دارد و کجا به آن نیاز داریم؟

برش لیزری فناوری است که در آن از اشعه لیزر برای برش و حکاکی بر روی پارچه، کاغذ، فلزات، چوب و ... استفاده می‌شود که در صنعت کاربرد فراوان دارد. دستگاه های برش لیزری با متمرکز کردن خروجی یک لیزر قدرتمند روی اجسامی که می‌خواهند بریده شوند، عمل می‌کنند. قسمتی از جسم مورد نظر که بریده می‌شود یا آب شده یا می‌سوزد یا تصعید می‌شود و توسط فشار گاز از روی جسم پاک می‌شود و در نهایت سطح بریده شده با کیفیت خیلی عالی ایجاد می‌شود. لیزر صنعتی در صنایع مختلفی مانند صنایع نظامی، ساختمانی، هوافضا، پزشکی، آزمایشگاهی و پژوهشی، ارتباطاتی، فیزیک، شیمی و … کاربرد دارد.

Read More ...
انواع لیزرهای حکاکی و برش فلزات

بطور کلی لیزرهای حکاکی و برش را میوان به دو دسته کلی لیزرهای حکاکی و برش فلزات و غیر فلزات تقسیم کرد که در این مقاله به انواع آنها می پردازیم.

Read More ...
یک لیزر حکاکی و برش فلزات خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

یک لیزر حکاکی و برش خوب باید برای حذف پلیسه پشت کار، عدم تغییر شکل کار بر اثر گرم شدن و کاهش بسزای کسری کار باید قابلیتهای نوری خاصی داشته باشد که در این مقاله به آنها اشاره خواهیم کرد.

Read More ...

Copy Right All Page - Copy Right All Page - Copy Right All Page - Copy Right All Page - Copy Right All Page - Copy Right All Page - Copy Right All Page - Copy Right All Page - Copy Right All Page - Copy Right All Page

Iran Laser Land, Medical Lasers, Ophthalmology laser,laser eye surgery, metal cutting and welding Laser, alexandrite laser, laser services and repairs in Shiraz Iran

راه اندازی وب سایت شرکت لیزر ایران

وب سایت شرکت لیزر ایران افتتاح گردید. امید است با همراهی شما عزیزان قدم های بزرگ آینده را محکم تر برداریم.